समाचार
कर्मचारी विवरण
नाम | पद | शाखा | ईमेल | फोन नं | |
---|---|---|---|---|---|
थम्मन सिंह गौतम | प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत | ---------------------- | galkotmunicipality@gmail.com | ९८५७६४८१११ | |
रुद्र नारायण सापकोटा | नगर शिक्षा अधिकारी | शिक्षा युवा तथा खेलकुद बिकास शाखा | ९८५७६८९१११ | ||
तुल बहादुर वि.क. | सूचना अधिकारी | प्रशासन शाखा | galkotmunicipality@gmail.com | ९८५७६५११११ | |
शुशिल पौडेल | जनस्वास्थ्य अधिकृत | स्वास्थ्य शाखा | sushilbalewa123@gmail.com | ९८५७६६४२७४ | |
बलविक्रम दाहाल | इन्जिनियर | पुर्वाधार विकास शाखा | balbikram17@gmail.com | ९८५७६३६९४० | |
शिव खड्का | नगर शिक्षा अधिकृत | शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा | shivakhadka2048@gmail.com | ९८४११७३९०६ | |
कृष्ण प्रसाद खराल | लेखा अधिकृत | आर्थिक प्रशासन शाखा | kharalkrishna22@gmail.com | ९८५५०७०७०१ | |
हरिदत्त सुवेदी | अधिकृत छैठौँ | कृषि तथा पशु विकास शाखा | galkotmun.agnlivestock@gmail.com | 9857630092 | |
रामचन्द्र शर्मा | अधिकृत सातौ | नगर बालमैत्री शाखा | sharmaramchandra30@gmail.com | ९८४०८०२२२९ | |
मिरा शर्मा | जनस्वास्थ्य निरिक्षक | स्वास्थ्य शाखा | ९८४५१४४५५८ | ||
बावुराम शर्मा | सहायकस्तर पाँचौ | योजना तथा जिन्सी शाखा | ९८४७६२४६०५ | ||
लक्ष्मण कंडेल | लेखापाल | आर्थिक प्रशासन शाखा | kandellaxman26@gmail.com | ९८४७६५५८४७ | |
राजन जि.सी. | सव इन्जिनियर | प्राविधिक शाखा | rajan146@gmail.com | ९८४४०६७०३३ | |
पवन ओली | सव इन्जिनियर | प्राविधिक शाखा | drgpawanoli2050@gmail.com | ९८६६९३१०६६ | |
सुनिता अधिकारी | महिला विकास निरिक्षक | महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा | sunitaadh111@gmail.com | ९८४००९७३२३ | |
मन कुमारी सिंजाली | प्राविधिक सहायक | शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा | sinjalimanu@gmail.com | ९८६७६९२४२४ | |
टिकाराम गौतम | रोजगार संयोजक | रोजगार शाखा | tikaramgautam2039@gmail.com | ९८५७६२११४० | |
विकास चालिसे | नगर प्रहरी | 9847448995 | |||
नविन चालिसे | रोजगार सहायक | रोजगार शाखा | pilotprosoft@gmail.com | 9851338747 | |
दिनेशबाबु रोका | अमिन | घर नक्सा शाखा | dineshbaburoka82@gmail.com | ९८४८९६८१२२ | |
मिना कुमारी गौतम | फिल्ड सहायक | पन्जिकरण शाखा | ९८४७६५७५०४ | ||
लोकेन्द्र गैरे | एम. आई. एस. अपरेटर | पञ्जीकरण शाखा | lokendra.gaire.70@gmail.com | ९८६९०६५२५२ | |
गुलाब बादी | लघुउद्यम विकास सहजकर्ता | उधम विकास शाखा | ९८४८१७४१८८ | ||
कमलाकुमारी वि.क. | लघुउद्यम विकास सहजकर्ता | उधम विकास शाखा | ९८४७३६३६५२ | ||
शेर बहादुर क्षेत्री | सवारी चालक | ९८६१०९२४६४ | |||
तारा बहादुर थापा | सवारी चालक | ९८६३८१५२८१ | |||
मिना पुन थापा | सहायक चौँथो | राजस्व शाखा | punmina2021@gmail.com | 9867700320 | |
प्रकाश खड्का | इन्जिनियर | घर नक्सा शाखा | khadkaprakash295@gmail.com | 9848941252 | |
जंग बहादुर चोखाल | कार्यालय सहयोगी | ९८६७७७२२०२ | |||
सुनिल खत्री | कार्यालय सहयोगी | ९८६२४४०१४४ | |||
नेत्र प्रसाद लामिछाने | प्राविधिक सहायक | रोजगार शाखा | netra4682@gmail.com | 9855019505 | |
रजना उपाध्याय | मनोसामाजिक परामर्शकर्ता | 98617997691 | |||
परिष्मा दर्जी | वित्तिय साक्षरकर्ता | 9846808883 | |||
गिता क्षेत्री | कार्यालय सहयोगी | 9840331793 | |||
माया घर्ती | कार्यालय सहयोगी | 9847706270 |