FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
थम्मन सिंह गौतम प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत प्रशासन galkotmunicipality@gmail.com ९८५७६४८१११
रुद्र नारायण सापकोटा नगर शिक्षा अधिकारी शिक्षा युवा तथा खेलकुद बिकास शाखा rnsapkota21@gmail.com ९८५७६८९१११
तुल बहादुर वि.क. सूचना अधिकारी प्रशासन शाखा galkotmunicipality@gmail.com ९८५७६५११११
शुशिल पौडेल जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा sushilbalewa123@gmail.com ९८५७६६४२७४
बलविक्रम दाहाल इन्जिनियर पुर्वाधार विकास शाखा balbikram17@gmail.com ९८५७६३६९४०
कृष्ण प्रसाद खराल लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा kharalkrishna22@gmail.com ९८५५०७०७०१
रामचन्द्र शर्मा अधिकृत सातौ नगर बालमैत्री शाखा sharmaramchandra30@gmail.com ९८४०८०२२२९
शिव खड्का नगर शिक्षा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा shivakhadka2048@gmail.com ९८४११७३९०६
पूजा रेग्मी अधिकृत सातौ कृषि विकास शाखा galkotmun.agnlivestock@gmail.com 9841285157
टिकाराम गौतम रोजगार संयोजक रोजगार शाखा tikaramgautam2039@gmail.com ९८५७६२११४०
राजु साहनी सुचना प्रविधि अधिकृत आई सि टी ईन्जिनियर erjsahani@gmail.com 9860414802
संगीता श्रीस अधिकृत छैठौँ कृषि विकास शाखा sgitamagar10@gmail.com 9860307113
पवन ओली सव इन्जिनियर प्राविधिक शाखा drgpawanoli2050@gmail.com ९८६६९३१०६६
मिरा शर्मा जनस्वास्थ्य निरिक्षक स्वास्थ्य शाखा ९८४५१४४५५८
मन कुमारी सिंजाली प्राविधिक सहायक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद विकास शाखा sinjalimanu@gmail.com ९८६७६९२४२४
सुजन भण्डारी अ. सब ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9863631340
निरु जिरेल अ. सब ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9862924051
मोहनचन्द्र बुमी नायव पशु स्वास्थ्य प्राविधिक mohanchandrabumi3@gmail.com 9864709467
विनयराज अधिकारी लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा binayakadhikari53@gmail.com 9856037012
दिनेशबाबु रोका अमिन घर नक्सा शाखा dineshbaburoka82@gmail.com ९८४८९६८१२२
मनोज रावल नायब प्राविधिक सहायक कृषि शाखा rawal.manoj2054@gmail.com 9868698387
प्रकाश खड्का इन्जिनियर घर नक्सा शाखा khadkaprakash295@gmail.com 9848941252
लोकेन्द्र गैरे एम. आई. एस. अपरेटर राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जीकरण शाखा lokendra.gaire.70@gmail.com ९८६९०६५२५२
नविन चालिसे रोजगार सहायक रोजगार शाखा pilotprosoft@gmail.com 9851338747
गुलाब बादी लघुउद्यम विकास सहजकर्ता उधम विकास शाखा ९८४८१७४१८८
कमलाकुमारी वि.क. लघुउद्यम विकास सहजकर्ता उधम विकास शाखा ९८४७३६३६५२
नेत्र प्रसाद लामिछाने प्राविधिक सहायक रोजगार शाखा netra4682@gmail.com 9855019505
मिना कुमारी गौतम फिल्ड सहायक पन्जिकरण शाखा ९८४७६५७५०४
मिना पुन थापा सहायक चौँथो राजस्व शाखा punmina2021@gmail.com 9867700320
रजना उपाध्याय मनोसामाजिक परामर्शकर्ता 98617997691
परिष्मा दर्जी वित्तिय साक्षरकर्ता 9846808883
माया घर्ती कार्यालय सहयोगी 9847706270
गिता क्षेत्री कार्यालय सहयोगी 9840331793
भुवन गैरे नगर प्रहरी 9840752671
जंग बहादुर चोखाल कार्यालय सहयोगी ९८६७७७२२०२

Pages